Do të rikthehet në krye të tubimeve të PD? Mesazhi i koduar i Sali Berishës

Shqipëria

Do të rikthehet në krye të tubimeve të PD? Mesazhi i koduar i Sali Berishës

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 11:40
Sali Berisha

Ai la të hapur çdo mundësi se mund të rikthehet në krye të Partisë Demokratike.

Dhe Sali Berisha është bërë nostalgjik.

Në ditët e fundit, ai ka ndarë me ndjekësit e tij në “Facebook” foto historike, nga koha kur ishte edhe më aktiv në politikë.

Ai ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqet me dy gishtat lart i rrethuar nga simpatizantë.

Fotoja:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat