Gruaja tmerrohet nga bashkëshorti dhunues, hidhet nga kati i dytë i shtëpisë

Shqipëria

Gruaja tmerrohet nga bashkëshorti dhunues, hidhet nga kati i dytë i shtëpisë

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 13:40
Foto ilustrim

Një 33-vjeçar është vënë nën prangat e policisë pasi akuzohet për dhunë në familje.

Mësohet se i riu ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij, ndërsa kjo e fundit e frikësuar është hedhur nga kati i dytë i banesës.

Ajo ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa 33-vjeçari është shoqëruar në komisariat.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. M., 33 vjeç, pasi në rrugën “Memo Meto”, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës. Aktualisht kjo shtetase ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat