Incident në komision, Alibeaj: Garda nxirreni jashtë zonjën, i kam dhënë vërejtje

Shqipëria

Incident në komision, Alibeaj: Garda nxirreni jashtë zonjën, i kam dhënë vërejtje

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 12:44
Foto nga komisioni

Është tensionuar situata në mbledhjen e komisionit hetimor për zgjedhjet e 15 prillit.

“Kam një vërejtje ndaj administratës mbledhja ka filluar është çelur me kuorum, ju keni detyrat tuaja për të vazhduar transmetimin e mbledhjes kur kryetari i komisionit të deklarojë fundin e saj.

Nëse do merrni urdhra të paligshme për të ndërprerë sinjalin do ushtron të drejtat e mia për gjithkënd nga ju deri në kallëzim penal. Mos u bëni pengesë për vazhdimin. Lush je ti  që vjen këtu e na thua.

Zonjën garda nxirreni jashtë, nuk është deputete dhe ka marrë vërejtje nga kryetari. Garda zbatoni urdhrat e kryetarit”, urdhëron Alibeaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat