Qytetarët “masakrojnë” ish-kryeministrin Berisha: Furnizove Serbinë me naftë për të vrarë...

Shqipëria

Qytetarët “masakrojnë” ish-kryeministrin Berisha: Furnizove Serbinë me naftë për të vrarë...

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 17:01
Sali Berisha

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, konsideron se mbledhja e sotme e dy qeverive thellon edhe më shumë hendekun dhe përçarjen midis dy qeverive të të njëjtit komb.

Në një postim në Facebook, ai ka thënë se në Elbasan përballë qeverisë së Kosovës ulet qeveria e Ballkanit të Hapur apo vasalitetit ndaj Beogradit.

Deklaratat e tij nuk janë pritur mirë nga qytetarët.

"Njeriu ne prag te ,vdekjes“ jep mesazhe uniteti, dushurie per familjen, te afermit apo dhe vendin e tije, ky matuf gjithe jeten e tije, jep mesazhe urrejteje, perqarje, konflikte pa fund ne politike dhe ne jeten shoqerore te shqipetareve, e perse: Se ne radhe te pare sheh interesat personale tije dhe te familjes, nuk i intereson PD-ja, as Shqiperia. Ky do mbahet mend nga shqipetaret si nje karikature e zhgarravitur...", i shkruan një qytetar.

"Te ndaloet Saliu sa me pare….se sherrin do i shohim…", shkruan një qytear tjeter.

Disa nga komentet:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat