Reagon Basha: PD dhe demokratët nuk do të kthehen në mish për top për interesat e Berishës

Shqipëria

Reagon Basha: PD dhe demokratët nuk do të kthehen në mish për top për interesat e Berishës

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 19:30
Lulzim Basha

Pas “Foltores” së Kurbinit, Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj Berishës.

“Njeriu që po vendos veten e tij mbi PD-në dhe mbi demokratët, po bëhet gjithmonë e më qesharak me trillimet dhe gënjeshtrat e tij.

Qëndrimet e tij pas 9 shtatorit, tregojnë se ai nuk njeh kufi në çfarë thotë e çfarë bën vetëm për të mbrojtur interesat e tij personale.

PD dhe demokratët nuk do të kthehen në mish për top për interesat e Sali Berishës”, shkruan kreu i PD.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat