Dita e Flamurit, Rama publikon foto nga Tirana

Shqipëria

Dita e Flamurit, Rama publikon foto nga Tirana

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 00:00
Foto

Në Ditën e festës kombëtare shqiptare, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë foto të bukura nga Tirana.

“Mbrëmje mes 28 e 29 nëntorit në Tiranë”, shkruan Rama në Facebook krahasa fotove të publikuara.

Shqiptarët sot kremtuan Ditën e Flamurit dhe Shpalljen e Pavarësisë së Shqipërisë më 1912.

Shqipëria kremtoi 109-vjetorin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat