Deputetja e PD-së del kundër Sali Berishës: Kjo është e pabesueshme!

Shqipëria

Deputetja e PD-së del kundër Sali Berishës: Kjo është e pabesueshme!

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:48
Sali Berisha dhe Lulzim Basha

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon Bashën që për përfitime personale apo të grupit të njerëzve të tij mbështetës bashkëpunon me Ramën.

Por për deputeten Orjola Pampurin, një person që lufton fort për t'u bërë kryeministër (Basha) nuk do të shkonte të bashkëpunonte me kundërshtarin dhe të vijonte të mbante kundërshtarin kryeministër dhe ai të qëndronte dhe të kishte gjithë këtë betejë të fortë brenda llojit të vet.

“Kjo është e pabesueshme që kreu i PD-së të bashkëpunojë me kundërshtarin.

Këto janë akuza që hidhen në një moment kur për shkak të konfliktit mund të shkohet dhe në akuza të tilla të cilat janë të pabaza”, tha ajo për Ora News.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat