Këlliçi: Përplasja Berisha-Basha ka mbërritur në...

Shqipëria

Këlliçi: Përplasja Berisha-Basha ka mbërritur në...

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:54
Belind Këlliçi

Përplasja Berisha-Basha ka mbërritur në bazën e Partisë Demokratike.

Deputeti Belind Këlliçi, që vetë është rreshtuar në krah të Berishës thotë se është keqardhje.

“Është për të ardhur keq që përplasja ka mbërritur në bazë.

Mazhoranca duhet të japë garanci për minorancën dhe mazhoranca duhet të respektojë minorancën”, tha ai në Politko në Top News.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat