Tiranë/ Merr flakë makina në ecje, shpëton shoferi

Shqipëria

Tiranë/ Merr flakë makina në ecje, shpëton shoferi

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 20:48
Foto ilustrim

Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër dhe është djegur plotësisht, në Unazën e Madhe, në vendin e quajtur “Ish Uzina e Traktorëve”.

Mjeti i përket shtetasit Xh. P.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat