I dënuar për plagosje me armë zjarri, arrestohet 26-vjeçari në Shkodër

Shqipëria

I dënuar për plagosje me armë zjarri, arrestohet 26-vjeçari në Shkodër

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 21:38
Foto ilustrim

Një 26-vjeçar, i shpallur në kërkim për veprën penale “ Plagosje e rëndë me dashje” dhe “Armëmbajtje pa leje” ua arrestua këtë mbrëmje në Shkodër.

Shtetasi me iniciale K.Ç. është dënuar me heqje lirie nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër.

Ai është shpallur fajtor për plagosjen me armë zjarri të shtetasit me iniciale G.D. në 26 korrik.

Çështja i ka kaluar prokurorisë për vazhdimin e procesit hetimor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat