Ndahet nga jeta kapiteni i rangut të III/Ministri Peleshi: Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar

Shqipëria

Ndahet nga jeta kapiteni i rangut të III/Ministri Peleshi: Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 19:46
Niko Peleshi

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga të Kapitenit të Rangut III, Bledar Kasneci.

Nëpërmjet një reagimi në ‘Facebook’, Peleshi shprehet se Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar.

“Me trishtim të thellë mësuam për ndarjen e parakohshme nga jeta të Kapitenit të Rangut III, Bledar Kasneci. Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar, miqtë një shok të mirë e të kudogjendur, të afërmit njeriun e dashur dhe babanë shembullor.

Ngushëllime familjes dhe kolegëve”,
shkruan Peleshi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat