Elbasan/ I riu me motor përplas 59 vjeçarin që lëvizte me biçikletë, policia jep detajet

Shqipëria

Elbasan/ I riu me motor përplas 59 vjeçarin që lëvizte me biçikletë, policia jep detajet

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 08:14
Foto ilustrim

Në orët e para të mëngjesit ka ndodhur një aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Policia njofton se motomjeti me drejtues shtetasin me iniciale T.Sh., 36 vjeç, ka përplasur shtetasin me iniciale Q. P., 59 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë janë dëmtuar të dy drejtuesit dhe ndodhen në spital Elbsan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat