Makina “shpërthen” në flakë gjatë ecjes në autostradën Vlorë-Fier

Shqipëria

Makina “shpërthen” në flakë gjatë ecjes në autostradën Vlorë-Fier

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 16:23
Foto ilustrim

Një makinë ka shpërthyer në flakë në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.

NJOFTIMI I POLICISË:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 08.12.2021, rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat