Sali Berisha përjashtohet përgjithmonë nga PD

Shqipëria

Sali Berisha përjashtohet përgjithmonë nga PD

Më: 11 janar 2022 Në ora: 07:51
Sali Berisha

Ka përfunduar në orën 03:30 të mëngjesit mbledhja e kryesisë së Partisë Demokratike, e cila ka nisur ditën e djeshme në orën 19:00.

Gazetari i “ABC” Juxhin Mustafaraj bën me dije se Kryesia ka vendosur përjashtim përgjithmonë të Sali Berishës nga PD.

Gjithashtu Kryesia ka vendosur përrjashtim edhe për 8 anëtare të Komisionit të Rithemelimit:

-Bujar Nishani

-Flamur Noka

-Albana Vokshi

-Edmond Spaho

-Arben Ristani

-Klevis Balliu

-Keltis Kruja

-Flamur Noka

-Albana Vokshi

-Edmond Spaho

-Arben Ristani

-Klevis Balliu

-Keltis Kruja

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat