Makina përplas motoçikletën në aksin Lezhë-Shkodër, plagoset rëndë një person

Shqipëria

Makina përplas motoçikletën në aksin Lezhë-Shkodër, plagoset rëndë një person

Më: 18 janar 2022 Në ora: 17:59
Foto ilustrim

Një aksident është shënuar në superstradën Lezhë- Shkodër, në vendin e quajtur kryqëzimi “Gocaj”.

Korrespodenti i Panorama bën me dije se një automjet tip “Benz” ka përplasur një motoçikletë në të cilën udhëtonte një person.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës, i cili është transportuar me urgjencë për të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor në spital.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat