Gjendet pa shenja jete në banesë 70-vjeçari në Sarandë, çfarë thotë policia

Shqipëria

Gjendet pa shenja jete në banesë 70-vjeçari në Sarandë, çfarë thotë policia

Më: 21 janar 2022 Në ora: 19:23
Foto ilustrim

Një 70-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Sarandë. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në fshatin Çukë. 

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Jani Dhima, baba i 5 fëmijëve. Të njëjtat burime thanë se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Gazetarja Shpresa Dine raporton se i moshuari, ish-mësues, jetonte vetëm, ndërsa fëmijët i kishin në emigrim në Greqi. 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat