Rrëshqiti ndërsa hidhte mbeturinat, gjen vdekjen 61-vjeçari

Shqipëria

Rrëshqiti ndërsa hidhte mbeturinat, gjen vdekjen 61-vjeçari

Më: 21 janar 2022 Në ora: 22:16
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Elbasan. Njoftohet se një 61-vjeçar ka humbur jetën pasi rrëshqiti ndërsa hidhte mbeturinat te koshi i plehrave.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21.00 dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave.

NJOFTIMI

Elbasan / Informacion paraprak

Më datë 21.01.2022, rreth orës 21:06, njofton urgjenca e spitalit Elbasan, se shtetasi Q.K , 61 vjeç , banues në lagjen 28 Nëntori, Elbasan, dyshohet se duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave ka rrëshqitur dhe ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat