Zbulohen dy kandidaturat e PS për bashkinë e Lushnjes

Shqipëria

Zbulohen dy kandidaturat e PS për bashkinë e Lushnjes

Më: 25 janar 2022 Në ora: 16:59
Edi Rama

Është mësuar se për bashkinë Lushnjë, kryeministrit Edi Rama i janë propozuar dy emra për zgjedhjet e pjesshme më 6 mars.

Kryetarja e bashkisë në detyrë Eriselda Sefa dhe mjeku i njohur Asfloral Haxhiu.

Fjalën e fundit për kandidaturat do ta ketë Kryesia e PS.

Mbtet te shihen emrat zyrtare

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat