PD depoziton në KQZ emrat e anëtarëve të KZAZ-ve

Shqipëria

PD depoziton në KQZ emrat e anëtarëve të KZAZ-ve

Më: 25 janar 2022 Në ora: 21:10
Lulzim Basha

Partia Demokratike ka dërguar kërkesën për t’u regjistruar në KQZ për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 Marsit.

Gjithashtu ka dorëzuar emrat e saj për anëtarë të KZAZ-ve.

Njoftimi:

Image
Dokumenti

“Po ju dërgoj për njohje shkresën e PD për regjistrim si subjekt politik dhe propozimet për anëtare të KZAZ.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat