Rama përplaset me Berishën, çfarë do të ndodhë sonte në orën 21

Shqipëria

Rama përplaset me Berishën, çfarë do të ndodhë sonte në orën 21

Më: 27 janar 2022 Në ora: 19:14
Sali Berisha dhe Edi Rama

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha do të përballen me njëri-tjetrin sonte…por virtualisht!

Lideri historik i Partisë Demokratike, Berisha do të dalë përballë gazetarëve në emisionin “Opinon” të drejtuar nga moderatori Blendi Fevziu.

Kryeministri do të jetë i ftuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit. Mes aktualitetit politik një temë e rëndësishme që do të marrë vëmendje janë zgjedhjet e pjesshme lokale në 6 bashki të vendit.

Grupi i udhëhequr nga Sali Berisha ka deklaruar se do të marrin pjesë dhe do t’i fitojnë ato zgjedhje. Rama ndërkohë është shprehur se këto zgjedhje nuk janë një betejë për jetë a vdekje, por sigurisht që PS-ja hyn në garë për t’i fituar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat