Elbasan/ Qëlloi veten me thikë, ndërron jetë në spital 64-vjeçari

Shqipëria

Elbasan/ Qëlloi veten me thikë, ndërron jetë në spital 64-vjeçari

Më: 9 shkurt 2022 Në ora: 18:50
Foto ilustrim

Një 64-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit, pasi ka qëlluar veten me thikë.

Policia njofton se rreth orës 16:30, në fshatin Lumas, Cerrik, në kasollen pranë banesës, shtetasi Xh. Sh., 64 vjeç, në kushtet e depresionit, dyshohet se ka dëmtuar veten me thikë, i cili është transportuar menjëherë në spitalin rajonal Elbasan por si pasojë e plagës ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur në Spital.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjqyqësor Elbasan po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat