Sherr mes të rinjsh në Elbasan, pas mbërritjes së policisë, ia “fusin” vrapit! Ja dyshimet për ngjarjen

Shqipëria

Sherr mes të rinjsh në Elbasan, pas mbërritjes së policisë, ia “fusin” vrapit! Ja dyshimet për ngjarjen

Më: 11 shkurt 2022 Në ora: 23:24
Foto ilustrim

Një sherr mes disa të rinjsh ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Vetëm pak momente pasi u mbyllën lokalet, për shkak të orarit të kufizimit, një grup të rinjsh janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Fillimisht ata kanë nisur me ofendime, të cilat më pas kanë degjeneruar në dhunë fizike.

Nga informacionet paraprake nga korrespondenti i Panorama.al, nuk bëhet ende i ditur shkaku i këtij konflikti.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa grupi i të rinjve janë larguar me vrap. Dyshohet se të rinjtë kanë qenë nën efektin e alkoolit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat