Gjendet një trup i dekompozuar në Elbasan

Shqipëria

Gjendet një trup i dekompozuar në Elbasan

Më: 21 shkurt 2022 Në ora: 12:27
Foto ilustrim

Një trup i pajetë është gjetur në një banesë në lagjen Çlirimi në Elbasan.

Trupi i dekompozuar nuk dihet sa kohë kishte dhe nëse është vdekje natyrale apo vrasje.

Policia e Elbasanit shkoi në banesë pas ankesës së banorëve për prani të erës së keqe. Tashmë çështja i ka kaluar policisë.

Sipas informacioneve, personi që banonte në këtë shtëpi njihej  me probleme të shëndetit mendor, por nuk dihet ende nëse trupi i gjetur brenda i përket apo jo atij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat