​Elbasan, 49-vjeçari gjendet pa shenja jete në banesë

Shqipëria

​Elbasan, 49-vjeçari gjendet pa shenja jete në banesë

Më: 21 shkurt 2022 Në ora: 20:26
Foto ilustrim

Një 49-vjecar, i cili jetonte i vetëm është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij në lagjen “Çlirimi” në Elbasan.

Dyshohet se viktima Ilir Dauti ka humbur jetën nga shkaqe natyrore ditë më parë.

Kanë qenë fqinjët që të shqetësuar nga era e rëndë që vinte nga apartamenti i katit të parë, kanë njoftuar bashkinë e Elbasanit.

Pas disa lajmërimeve, këtë të hënë ekipet e bashkisë kanë hyrë me forcë në banesë dhe kanë gjetur trupin e 49-vjeçarit.

Nga hetimet paraprake, në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune dhe vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat