Veliaj i përgjigjet Ilir Metës: Fiksimaxhiu që rrihet me policët, mirë që doli në konferencë për të treguar diferencën mes 2 kaheve të politikës

Shqipëria

Veliaj i përgjigjet Ilir Metës: Fiksimaxhiu që rrihet me policët, mirë që doli në konferencë për të treguar diferencën mes 2 kaheve të politikës

Më: 9 prill 2022 Në ora: 21:11
Erion Veliaj

Nga Kongresi i PS, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka kthyer përgjigje pasditen e sotme Preesidentit Ilir Meta.

Duke e cilësuar Ilir Metën “një fiksimaxhi që rrihet me policët”, Veliaj u shpreh se punimet e këtij Kongresi treguan dhe kontrastin e thellë që ekziston mes socialistëve dhe Presidentit.

“Ishte një Kongres me risi, aq sa komshiu përballë doli në konferencë për të sqaruar atë që njerëzit e dinë dhe mirë që doli se tregon kontrastin mes ne dhe një fiksimxhiu që rrihet me policët, shyqyr që shpëtuan policët e Pallatit të Kongreseve në ndryshim nga ato të FRD-së, aq i madh është hendeku mes 2 krahëve të politikës”, tha Veliaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat