Elbasan, kancelari i gjykatës dhunohet pak metra larg drejtorisë së policisë

Shqipëria

Elbasan, kancelari i gjykatës dhunohet pak metra larg drejtorisë së policisë

Më: 10 prill 2022 Në ora: 22:47
Foto ilustrim

Kancelari i gjykatës së Elbasanit është dhunuar këtë mbrëmje nga persona të pa identifikuar.

Ledio Sulkuqi është goditur me sende të forta (levë) teksa po shkonte në shtëpi dhe po ecte vetëm në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur pak metra larg drejtorisë së policisë.

Nuk dihet nëse Sulkuqi ka pasur konflikte apo probleme për shkak të detyrës apo nëse autorët kanë qenë të panjohur për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat