Ngjarja e rëndë në Fier, mësohet motivi pse 61-vjeçari vrau bashkëjetuesen e djalit

Shqipëria

Ngjarja e rëndë në Fier, mësohet motivi pse 61-vjeçari vrau bashkëjetuesen e djalit

Më: 12 prill 2022 Në ora: 13:31
Foto ilustrim

Pak minuta më parë një ngjarje e rëndë e raportua nga Fieri, ku një 61-vjeçar kishte vrarë me thikë bashkëjetuesen e djalit dhe më pas kishte varë veten në një pemë pas banesës.

Vjehrri i identifikuar si Xhevahir Hoxha nuk pranonte që djali i tij të martohej  me 30-vjeçaren Merushe Hazizi.

Pasi kjo e fundit kishte qenë njëher e martuar.

Mësohet ky ka qenë edhe motivi i konflikteve të vazhdueshme që ka pasur familja. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat