Rrahu nënën e tij, arrestohet i riu

Shqipëria

Rrahu nënën e tij, arrestohet i riu

Më: 17 prill 2022 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Fierit pasi akuzohet për dhunë në familje.

Policia bën me dije se i arrestuari është shtetasi me iniciale R.M. 30 vjeç.

Ai akuzohet për dhunē fizike ndaj nënës së tij.

“R. M., 30 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat