Mblidhet grupi parlamentar i PD në selinë blu, do të diskutohet për zgjedhjen e Presidentit të ri

Shqipëria

Mblidhet grupi parlamentar i PD në selinë blu, do të diskutohet për zgjedhjen e Presidentit të ri

Më: 21 prill 2022 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Grupi parlamentar i PD është mbledhur në një takim në selinë blu.

Kjo mbledhje, erdhi pak para nisjes së seancës plenare në Kuvend

Mbledhja e grupit parlamentar është thirrur nga kreu i tij, Enkelejd Alibeaj.

Në fund të saj pritet që PD të dalë me një qëndrim sa i takon ftesës së socialistëve për të diskutuar për çështjen e zgjedhjes së presidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat