Emri/ Identifikohet trupi i dekompozuar në Fier

Shqipëria

Emri/ Identifikohet trupi i dekompozuar në Fier

Më: 5 maj 2022 Në ora: 17:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Një trup i dekompozuar është gjetur këtë të enjte në Fier.

Sipas informacioneve trupi ka shenjë varjeje, ndërsa personi ishte shpallur i humbur një muaj më parë.

Personi është Julian Prifti i datëlindjes së vitit 1980.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat