Digjet në ecje një makinë në dalje të tunelit Elbasan-Tiranë

Shqipëria

Digjet në ecje një makinë në dalje të tunelit Elbasan-Tiranë

Më: 9 maj 2022 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Një mjet është përfshirë nga flakët këtë mëngjes në aksin Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit.

Dyshohet se shkak është bërë një defect në sistemin elektrik të mjetit.

Fatmirësisht, nuk ka të lënduar, ndërkohë që zjarrfikësit dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Vetëm në periudhën janar-prill 2022 në këtë aks rrugor janë djegur më shumë se 20 mjete.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat