PS refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për zgjedhjen e presidentit, Berisha i përgjigjet nga Elbasani

Shqipëria

PS refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për zgjedhjen e presidentit, Berisha i përgjigjet nga Elbasani

Më: 13 maj 2022 Në ora: 18:54
Sali Berisha

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për çështjen e zgjedhjes së presidentit.

Nga Elbasani ish-kryeministri Berisha u pyet nga gazetarët për këtë qëndrim të socialistëve.

Berisha u përgjigj shkurt duke thënë se kjo e nderon. 

“Më nderon me refuzimin e tij”, u shpreh ai në përfundim të takimit me demokratët në kuadër të nisjes së fushatës për kreun e PD-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat