Gara për kreun e PD-së, ja qytetet ku do të jenë Sali Berisha dhe Ibsen Elezi

Shqipëria

Gara për kreun e PD-së, ja qytetet ku do të jenë Sali Berisha dhe Ibsen Elezi

Më: 16 maj 2022 Në ora: 16:06
Sali Berisha dhe Ibsen Elezi,

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike vijojnë turin e takimeve me elektoratin.

Këtë të hënë, ish kryeministri do të jetë në orën 17.30 në takimin me qytetarët në Kukës.

Ndërkohë kandidati tjetër, Ibsen Elezi sot do të zhvillojë takime me me anëtarë dhe simpatizantë të PD në degët e qarkut Berat si dhe në Lushnjë, Divjakë.

Zgjedhjet për kreun e ri të PD do të mbahen më 22 maj 2022.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat