“Blindohet” Fieri/ Policia aksion në orët e mbrëmjes, kontrolle në rrugët e qytetit. Ja kush ka qenë në “shënjestër”

Shqipëria

“Blindohet” Fieri/ Policia aksion në orët e mbrëmjes, kontrolle në rrugët e qytetit. Ja kush ka qenë në “shënjestër”

Më: 20 maj 2022 Në ora: 23:01
Foto ilustrim

Fieri është “blinduar” nga forca të shumta policie, të cilat kanë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit me qëllim kapjen e personave me precedent penal.

Panorama.al mëson se policia ka ushtruar kontroll fizik të drejtuesve të mjeteve, kanë verifikuar makinat, duke shënjestruar ato me xhama të zinj.

Operacioni është zhvilluar nga forcat e posaçme Shqiponja, patrulla e përgjithshme e Komisariatit Fier, agjentë të policisë kriminale, ato të antidrogës e rrugores.

Ende nuk ka rezultate nga ky aksion i policisë së Fierit, ndërsa gjatë këtyre ditëve të fundit është vënë re shtim i kontrolleve si në qytet ashtu edhe në periferi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat