Tiranë/ 60-vjeçari kërkon ndihmë në spital, i plagosur me armë zjarri

Shqipëria

Tiranë/ 60-vjeçari kërkon ndihmë në spital, i plagosur me armë zjarri

Më: 23 maj 2022 Në ora: 21:34
Foto ilustrim

Një 60-vjeçar që dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor ka shkuar në spital për ndihmë mjekësore i dëmtuar në këmbë me armë zjarri.

Nuk dihen ende rrethanat, ndërsa ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.05.2022, rreth orës 20:45, është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, shtetasi M. L., rreth 60 vjeç, banues në Kombinat, i cili në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur në këmbë me armë zjarri.
Nuk dihen rrethanat nëse është vetëplagosur apo e kanë plagosur. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat