Zjarr në tregun e rrobave të përdorura në Fier, dëme të shumta materiale

Shqipëria

Zjarr në tregun e rrobave të përdorura në Fier, dëme të shumta materiale

Më: 19 qershor 2022 Në ora: 15:39
Foto nga vendi i ngjarjes

“Më datë 19.06.2022, rreth orës 14:35, në një dyqan në vendin e quajtur “Tregu i rrobave të përdorura”, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike ka rënë zjarr.

Nuk ka dëme në njerëz.

 Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe të  zjarrfikëses, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit”, sipas policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat