Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 12:00 në PD

Shqipëria

Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 12:00 në PD

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 10:38
Partia Demokratike

Kryesia e re e Partisë Demokratike e zgjedhur nga Këshilli Kombëtar i Komisionit të Rithemelimit do të mblidhet sot.

Mbledhja do të mbahet këtë të premte në orën 12:00.

Kjo mbledhje vjen në një kohë ku kreu i PD-së, Sali Berisha, ka njoftuar protestë më 7 korrik.

Ende nuk dihet se çfarë do të diskutohet dhe vendoset në këtë mbledhje të radhës së Kryesisë së re të PD-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat