Vetëvaret i moshuari në Pogradec

Shqipëria

Vetëvaret i moshuari në Pogradec

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një i moshuar në Pogradec i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Policia bën me dije se mëngjesin e sotëm rreth orës 10:00, në lagjen nr. 1, Pogradec, në banesë, është vetëvarur shtetasi H. Ç., 83 vjeç.

I cili nga deklarimet e mara dyshohet se vuante nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat