Sherr me lopata për shezlogët në plazhin e Kune Vainit, një i plagosur

Shqipëria

Sherr me lopata për shezlogët në plazhin e Kune Vainit, një i plagosur

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 15:10
Foto ilustrim

Një sherr i nisur për shezlongët në plazhin e Zonën e Kune Vainit ka degjeneruar deri në dhunë fizike.

Për pasojë një persona ka mbetur i plagosur dhe është dërguar për mjekim në spitalin e Lezhës.

Policia ka shoqëruar në komisariat personat e përfshirë në konflikt, shkaqet e të cilit ende nuk dihen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat