17-vjeçarja në Elbasan u gjet pa shenja jete në banesë, ky është reagimi i policisë

Shqipëria

17-vjeçarja në Elbasan u gjet pa shenja jete në banesë, ky është reagimi i policisë

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 13:42
Foto ilustrim

Një 17 vjeçare është gjetur e pajetë nga familjarët e saj në një banesë në lagjen “Shënkoll” të Elbasanit ditën e djeshme.

Policia bën me dije se shtetasja Xh. M., 17 vjeçe, “dyshohet të jetë vetëvarur në kushte depresioni”.

Njoftimi:

Më datë 26.06.2022, në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, është gjetur nga familjarët, në banesë, e vetëvaruar, pa shenja dhune, shtetasja Xh. M., 17 vjeçe. Nga veprimet e para hetimore dyshohet që kjo shtetase të jetë vetëvarur në kushte depresioni.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat