Rama s’i ndahet Bidenit në Samitin e NATO-s, pamjet ku shihet duke biseduar e shtrënguar duart me të

Shqipëria

Rama s’i ndahet Bidenit në Samitin e NATO-s, pamjet ku shihet duke biseduar e shtrënguar duart me të

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 12:04
Samiti i NATO-s

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar pamje nga Samiti i NATO’s që po mbahet në Madrid të Spanjës.

Ajo që bie në sy në këtë video është se Rama s’i ndahet Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Rama shihet dy herë duke biseduar me Bidenin e me raste edhe duke ia vendosur dorën në shpinë.

Pas realizimit të fotografisë së përbashkët, Rama edhe shtrëngon duart me Bidenin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat