Një i palgosur me armë mbërrin në spital, dyshohet se ka qëlluar veten

Shqipëria

Një i palgosur me armë mbërrin në spital, dyshohet se ka qëlluar veten

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 16:35
Foto ilustrim

Një persona i plagosur ka mbërriur në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Dyshohet se i plagosuri është vetëqëlluar në banesën e tij.

Nga informacionet paraprake, mësohet se ngjarja ka ndodhur në ‘Don Bosko’.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 29.06.2022, është paraqitur në Spitalin e Traumës për ndihmë mjekësore shtetasi A. Sh., 50 vjeç.

Sipas verifikimeve paraprake dyshohet se është vetëplagosur me armë zjarri në banesë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat