Gjendet pa jetë 67-vjeçari në Fier!

Shqipëria

Gjendet pa jetë 67-vjeçari në Fier!

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 18:05
Foto nga vendi i ngjarjes

Një 67-vjeçar me inicialet H.H. është gjetur pa shenja jete në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, në vendin e quajtur “Vija e ngjalës.

Policia ka bërë me dije se ngjarja mund të  ketë ndodhur aksidentalisht.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, në vendin e quajtur “Vija e ngjalës”, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi H. H., 67 vjeç, banues në Fier.

Nga verifikimet paraprake, dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat