Edi Rama e ndan foto të ditës, momentin e diskutimit me Joe Biden në Samitin e NATO-s

Shqipëria

Edi Rama e ndan foto të ditës, momentin e diskutimit me Joe Biden në Samitin e NATO-s

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 18:09
Edi Rama dhe Joe Biden

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka ndarë si foto të ditës, momentin e një diskutimi të tij me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Fotografia e takimit të tyre u shkrep gjatë Samitit të sotëm të NATO-s, në Madrid të Spanjës.

Siç shihen në fotografi, që të dy, duken me disponim të mirë nga atmosfera e mbizotëruar në këtë takim të vendeve aleate.

”Photo of the Day” (Fotografia e ditës), shkruan Rama mes tjerash në facebook.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat