E rëndë në Fushë Krujë, 37-vjeçari i jep fund jetës

Shqipëria

E rëndë në Fushë Krujë, 37-vjeçari i jep fund jetës

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Një 37 vjeçar në Fushë Krujë i ka dhënë fund jetës tragjikisht.

Policia bën me dije se në datë 30.06.2022, rreth orës 23:30, në Fushë Krujë, është gjetur në banesë.

Dyshohet i vetëhelmuar, shtetasi D. S., 37 vjeç, i cili ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat