E kishte parkuar para banesës, përfshihet nga flakët automjeti në Vlorë! Çfarë deklaroi pronari

Shqipëria

E kishte parkuar para banesës, përfshihet nga flakët automjeti në Vlorë! Çfarë deklaroi pronari

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 13:03
Foto ilustrim

Pronari i Opel, Tomor Shehajt ka deklaruar se e kishte parkuar makinën para banesës, kur ka marrë flakë. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse.

Korrespondeti i Panorama, raporton se dyshohet për një defekt në makinë dhe pronari sapo e kishte parkuar mjetin.

Sipas bluve të Vlorës zjarri në mjet ka rënë aksidentalisht, ndërsa po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:15, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur, dyshohet aksidentalisht, një mjet i markës “Opel”, në pronësi të shtetasit T. Sh, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat