E moshuara 90-vjeçare zbuloi si u mashtrua në skemën e Inceneratorëve/ Petrit Vasili: Mafia ka rrëmbyer qeverinë e Ramës, asnjë hap pas më 7 Korrik

Shqipëria

E moshuara 90-vjeçare zbuloi si u mashtrua në skemën e Inceneratorëve/ Petrit Vasili: Mafia ka rrëmbyer qeverinë e Ramës, asnjë hap pas më 7 Korrik

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 18:31
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas publikimit të dëshmisë së të moshuarës e cila figuronte se kishte në zotërim një pasuri me vlerë 30 milionë dollarë të përfituar nga skema e Inceneratorëve, kur në të vërtetë jeton në azil pasi shtëpinë ia dëmtoi tërmeti.

Vasili shprehet se mafia ka rrëmbyer kokë e këmbë qeverinë e Edi Ramës duke theksuar se e moshuara e pohon krimin e tmerrshëm me zë dhe me figurë. Ai shton se në 7 Korrik askush nuk ka çfarë pret më duke bërë thirrje për pjesëmarrje në protestë.

Statusi i Petrit Vasilit

Bie perfundimisht Qeveria e inceneratoreve!

Situate e tmerrshme.

Nje te moshuare 90 vjece ne azil i kalojne me mashtrim nga mafiozet e inceneratoreve miliona euro te inceneratoreve.

Mafia ka rrembyer koke e kembe qeverine e Edi Rames.

E moshuara pohon krimin e tmerrshem me ze dhe figure.

Krimi mafioz shteteror i permasave me medha te shekullit.

Ne 7 korrik askush nuk ka ç’pret më.

Hajdutet e Qeverise jane lakuriq perpara syve te te gjitheve.

Asnje hap pas ne 7 korrik perballe maskarenjve!!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat