Detajet e rënda/ Zbulohet debati dhe arsyeja pse e masakroi me thikë i biri nënën e tij

Shqipëria

Detajet e rënda/ Zbulohet debati dhe arsyeja pse e masakroi me thikë i biri nënën e tij

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Zbardhet ngjarja në Fier, ku një 30-vjeçar masakroi me thikë nënën e tij.

Raportohet se djali, i cili dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur i ka kërkuar lekë nënës së tij Donikës.

Gruaja ka refuzuar dhe nënë e bir kanë debatuar me fjalë.

Debati ka qenë i fortë dhe më pas djali ka marrë një thikë dhe e ka goditur disa herë.

Klaudio Çobaj është arrestuar pak minuta pas ngjarjes nga policia, teksa gruaja ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat