Përfshihet nga flakët banesa në Pogradec, nuk ka të lënduar

Shqipëria

Përfshihet nga flakët banesa në Pogradec, nuk ka të lënduar

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 17:43
Foto ilustrim

Një banesë është përfshirë nga flakët pak më parë në fshatin Rëmenj të Pogradecit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, ku zjarri ka rënë në banesën e 38-vjerçarit A.B.

Në vendin e ngjarjes mbërriten shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses dhe situate u vën kontroll.

Aktualisht, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat