Makina përplas dy të mitur, shoferi bën veprimin e rëndë

Shqipëria

Makina përplas dy të mitur, shoferi bën veprimin e rëndë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 12:09
Foto ilustrim

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë ku një 51-vjeçar ka përplasur dy të mitur në Vlorë dhe është larguar nga vendi i aksidentit.

Policia bën me dije se është bërë shpallja në kërkim e shtetasit E. H., 51 vjeç.

Sipas njoftimit të uniformave blu, ku shtetas duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar dy shtetas të mitur, 15 dhe 17 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Dy shtetasit e mitur, pasi kanë marrë ndihmën mjekësore, janë larguar në banesë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat